Krav Maga GlobalKrav Maga - SystemKrav Maga - Urban TacticsBJJ - Huseria
 
  space  
 
space

Jacek Walczak

Expert III, Krav Maga Global

 
   
 
bullet Uprawnienia Krav Maga Global
Uczę Krav Maga od 2002 r. Od 2004 r. jako licencjonowany instruktor KRAV MAGA DLA OSÓB CYWILNYCH - SELF DEFENSE KRAV MAGA INSTRUCTOR (uprawnienia międzynarodowe w tym izraelskie), prowadzę szkolenia dla młodzieży i dorosłych, także służb mundurowych. W roku 2012 zostałem wskazany przez Eyala Yanilov do National Instructors Team - dwuosobowego zespołu odpowiedzialnego za rozwój organizacji Krav Maga Global w Polsce oraz poziom wyszkolenia. Stopień Expert 3, który uzyskałem podczas obozu ekspertów w Izraelu w 2013 r. jest obecnie najwyższym stopniem krav maga w Polsce.
Jacek Walczak Jacek Walczak Jacek Walczak Jacek Walczak
W 2007 r. poprowadziłem wspólnie z Eyalem Yanilov 10 minutowy pokaz systemu Krav Maga, na największych w Europie targach sztuk walki w Londynie (SENI 2007). W tym samym roku, jako pierwszy instruktor z Polski prowadziłem seminaria na terenie jednej z najbardziej znanych jednostek SPECNAZU (6. OSN - otriad specjalnego naznaczenija) "Witjaz" w Rosji. Zobacz filmy: film 1, film 2, film 3, film 4.

Od wielu lat szkolę grupy cywilne i militarne w Polsce i na świecie: od Londynu, poprzez Francję i Niemcy (seminaria dla żołnierzy Legii Cudzoziemskiej) i Rosję, po Afrykę. Prowadziłem szereg kursów instruktorskich w Polsce i na świecie.

Poniżej lista kwalifikacji, które zdobyłem w porządku chronologicznym:
bullet Inne specjalizacje Krav Maga Global
bullet Self Defence
Krav Maga Instructor
2004
Self Defence
bullet Military
Krav Maga Instructor
2005
Military
bullet Antiterror SWAT
Krav Maga Instructor
2006
Antiterror SWAT
bullet VIP Protection
Krav Maga Instructor
2007
VIP Protection
bullet Law Enforcement
Krav Maga Instructor
2009
Law Enforcement
bullet Air Marshal
Krav Maga Instructor*
2009
Air Marshal
bullet Combat and Fighting
Krav Maga Instructor*
2012
Combat and Fighting
bullet Kids
Krav Maga Instructor
2014
Kids
 
Kraków, Łódź, Lubliniec 1 Pułk Specjalny Komandosów 2004
Kurs Instruktorski - General Instructor Course (GIC)
Ogólny kurs instruktorski przygotowujący do nauczania krav maga, jest podstawowym kursem certyfikującym. Kurs w całości poświęcony jest metodyce, która stanowi integralną część systemu.

Kraków, 6 Brygada Desantowo-Szturmowa 2005
Kurs Instruktorski - Military
Izraelskie kwalifikacje INSTRUKTORA MILITARNEGO - MILITARY KRAV MAGA INSTRUCTOR, uzyskane dzięki ukończeniu intensywnego kursu instruktorskiego w 2005 r. w Krakowie, w 6. Brygadzie Desantowo Szturmowej, uprawniające do szkoleń sektora wojskowego. Opis kursu.

Budapeszt (HU), Jednostka Straży Granicznej 2006
Kurs Instruktorski - SWAT
Izraelskie kwalifikacje INSTRUKTORA JEDNOSTEK SPECJALNYCH - SWAT KRAV MAGA INSTRUCTOR (2006 r. Budapeszt). Kurs poszerzający uprawnienia militarne o elementy taktyczne stosowane przez jednostki specjalne i antyterrorystyczne. W Polsce są tylko trzy osoby posiadające taki Dyplom.

Toruń, Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia 2007
Kurs Instruktorski - VIP Protection
Izraelskie kwalifikacje INSTRUKTORA SŁUŻB OCHRONY VIP-ów - CLOSE PERSONAL PROTECTION INSTRUCTOR (2007 r). Specjalistyczny kurs uprawniający do szkoleń służb pańswowych i firm prywatnych w zakresie ochrony osób z wykorzystaniem krav maga. Opis kursu
 
Kraków, 6 Brygada Desantowo-Szturmowa 2009
Kurs Instruktorski - Law Enforcement
Izraelskie kwalifikacje ISTRUKTORA POLICYJNEGO - LAW ENFORCEMENT KRAV MAGA INSTRUCTOR (Kraków 2009). Specjalistyczny kurs krav maga, taktyk i technik interwencji stosowanych przez stróżów prawa. Opis kursu.

Belgrad (SRB), Jednostka Specjalna Policji PTJ 2009
Kurs Instruktorski - Air Marshal (jedyny w PL)
Izraelskie kwalifikacje ISTRUKTORA OCHRONY LOTÓW - AIR MARSHAL KRAV MAGA INSTRUCTOR (Belgrad / Serbia 2009). Zastosowanie technik krav maga, i specjalnej taktyki do celów ochrony lotów. Zobacz fragmenty kursu.

Harlow Town (GB) 2012
Kurs Instruktorski - Combat & Fighting (jedyny w PL)
Jacek Walczak, podczas pobytu w Anglii, zdobył kolejną, siódmą specjalizację - Instruktor Krav Maga Combat and Fighting. To jedyny taki dyplom w Polsce. Kurs instruktorski o tym profilu jest autorską koncepcją treningową Eyala Yanilov i jest obok Krav Maga militarnej, policyjnej i innych, rozwinięciem tego systemu poza samoobronę. Oto 25 sekund z 60 godzin kursu C&F - Jacek w akcji!

Katowice 2014
Kur Instruktorski - Krav Maga Kids
... tekst w przygotowaniu ...
bullet Członek International Team Israel
Jacek Walczak
W przygotowaniu...
bullet Działalność projektowa
... tekst w przygotowaniu ...
 
  space  
  space